En-İyi-Wordpress-Eklentileri

En İyi WordPress Eklentileri

En iyi wordpress eklentilerinden oluşan derlememize göz atarak sizin için yararlı olacağını düşündüklerinizi sitenize yükleyebilirsiniz.
Wordpress Redirection Eklentisi

Redirection Eklentisi

Bağlantılarınızı kontrol edip güncel olmayanları size raporlayan ve düzeltme yönlendirmeleri yapmanıza olanak tanıyan Redirection eklentisidir.
Wordpress Anket Eklentisi

WordPress Anket Eklentisi

Wordpress Anket Eklentisi (Wp Polls) ziyaretçilerinizden öğrenmek istediğiniz bilgileri almanıza olanak tanıyan anket bazlı wordpress eklentilerindendir.
Wordpress Youtube Eklentisi

WordPress Youtube Eklentisi

Wordpress Youtube Eklentisi (Smart youtube pro) eklentisinin en iyi worpress eklentilerinden biri olarak sitenize video içerikleri eklemenize yarar.
Wordpress BuddyPress

WordPress BuddyPress

Wordpress Sosyal Ağ Eklentisi sayesinde BuddyPress eklentisini kullanan her Wordpress kullanıcısının bir sosyal ağ sitesi olacak...
w3 total cache kurulumu

W3 Total Cache

w3 Total Cache Wordpress sitenizi cache işlemine alarak hızlandırmak istemezmisiniz? İşte sizin derdinize çare olabilecek bir eklenti...
Wordpress Twitter Eklentisi

WordPress Twitter Eklentisi

Wordpress Twitter Eklentisi ile içerik linklerinizi twitter üzerinden hem de her defasında komut vermenize gerek kalmadan otomatik olarak paylaşabilirsiniz.
Wordpress Google Translate

WordPress Google Translate

Wordpress site kullanıcılarının, yabancı ziyaretçilere dil seçenekleri sunmaları için Wordpress Google Translate, dil çeviri eklentisini sunar...
Wordpress CAPTCHA

WordPress Captcha

WordPress Captcha; sitenize spam mesaj alma sıkıntısını aşmak için, bu wordpress eklentisini yükleyip, doğrulama kodu uygulamasını kolayca kullanabilirsiniz.
Wordpress Kırık Link Eklentisi

WordPress Kırık Link Eklentisi

Wordpress Kırık Link Eklentisi (Link Checker) tüm içeriklerinizi belirli aralıklarla kontrol edip, kırık linklerinizi raporlayarak sizi kayıptan kurtarıyor.
Wordpress Zengin Yazı Editörü

WordPress Zengin Yazı Editörü

WordPress Zengin Yazı Editörü eklentisi sayesinde yazılarına, yeni sayfalar, tarih, saat gibi bir çok materyali ekleyebilir ve üzerinde düzeltme yapabilirsin.