WordPress Twitter Eklentisi

Ara - 28 - 2013
zikoroya

En iyi wordpress eklentileri arasında yer alan WordPress Twitter Eklentisi ile içerik linklerinizi twitter üzerinden hem de her defasında komut vermenize gerek kalmadan otomatik olarak paylaşabilirsiniz.

Wordpress Twitter Eklentisi

İçeriklerinizin, hedef kitlenize siteniz dışında farklı kanallardan da ulaşmasını, sosyal çevrenizin oluşturduğunuz içeriklerden haberdar olmasını ve site linklerinizin sosyal paylaşım uygulamaları arasında en çok kullanılanlardan biri olan twitter aracılığıyla yayılmasını istemez miydiniz?

Sitenizin tanıtımını yapmanız, içeriklerinizin hak ettiği değere ulaşmasını sağlamanız, ziyaretçi sayınızı arttırmanız, aynı anda farklı iletişim kanallarını kullanabilmeniz gibi pek çok hedefinize ulaşmak twitter uygulamasıyla siteniz arasında bağ kuran bu eklenti sayesinde mümkün hale geliyor.

Bu eklentiyi kullanmadan, twitterda içeriklerinizi baylaşmak için,  oluşturduğunuz her içeriğin linkini kopyalayıp, twitter hesabınızdaki metin kutusuna yapıştırmanız hem zaman kaybı hem de yorucu olacaktır. Aynı zamanda bu eklentiyi kullanan benzer site sahipleri, sizden bir tık önde olacaktır.

WordPress Eklentileri arasında en çok kullanılan eklentilerden biri olan WordPress Twitter Eklentisi sitenize yüklediğinizde linklerinizi yayarken zorluk yaşamayacaksınız. Bu eklentiyle, oluşturduğunuz bütün içeriklerin linkleri twitter hesabınızda otomatik olarak yayınlanacaktır.

Twitterın kullanıcı sayısını düşündüğünüzde ve bu kullanıcıların günlerinin beklide yarısını twitter da geçirdiğini hesap ettiğinizde benzersiz ve ücretsiz reklam ağına sahip olacaksınız. Hiçbir komut vermeden, tüm içeriklerinizin twitter da yayılması, sitenizden haberdar olmayan, birçok kullanıcıya ulaşmanızı ve yeni üyeler kazanmanızı sağlayacaktır.

Aynı zamanda yazılarınız üzerinde değişiklik yaptığınızda yeni halleri de twitter hesabınıza yansıyacağından konularınızı sürekli güncel tutabileceksiniz.

WordPress Twitter Eklentisi aklınıza yattıysa, kullanmaya başlamak için WordPress Eklentileri arasından indirme işlemini gerçekleştirip, kullanıcı ayarlarınıza girmeniz ve gerekli ayarları başlatmanız gerekmektedir. Aktive etme işlemi için ayarlar mönüsünde beliren eklenti adını tıkladığınızda twiterı aktive et butonu karşınıza çıkacaktır.

Bu buton aracılığıyla twitter giriş ekranına ulaşıp, burada sizden istenilen kullanıcı adınız ve şifreniz gibi bilgileri doldurmuş olmanız yeterli olacaktır. Bu aşamada istenilen kullanıcı adı ve şifre kısmına, önceden twitter üzerinden hesap açıp elde ettiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. İşlemlerinizi bitirip kaydetme işlemini gerçekleştirdiğinizde artık bu eklenti sizin haber yayıcınız olmaya başlayacaktır.

[indir]Buradan…[/indir]

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya

  Benzer yazılar

  • En-İyi-Wordpress-Eklentileri

   En İyi WordPress Eklentileri

   Wordpress sunduğu bir çok yardımcı eklenti ile sitenizin gelişimine destek oluyor. Ancak sunduğu eklentilerin sayısını düşününce, hepsini kullanmanıza olanak olmadığından ...

  • w3 total cache kurulumu

   W3 Total Cache Kurulumu

   Wordpress ile ilgili olarak bu yazımızda En iyi wordpress Eklentileri arasında bulunan W3 Total Cache; sitenizin hızını artırmanızı sağlayacak önbellekleme ...

  • Wordpress Redirection Eklentisi

   Redirection Eklentisi

             Wordpress eklentileri arasından işinize yarayabilecek eklentilerden biri de site içeriklerinizde verdiğiniz bağlantı uzantılarının güncelliğini kontrol edip,  güncel olmayanları size ...

  • Wordpress Anket Eklentisi

   WordPress Anket Eklentisi

   Wordpress kullanıcılarına çok güzel bir eklenti. Wordpress Anket Eklentisi (Wp Polls) eklentisi ziyaretçilerinizin nabzını tutup, onlar hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri almanıza ...

  • Wordpress Youtube Eklentisi

   WordPress Youtube Eklentisi

   Wordpress Youtube Eklentisi  Site içerikleriniz, sadece metinlerden, tablolardan, resimlerden ibaret olmak zorunda değil. Sitenizi farklı eklentiler kullanarak daha renkli ...

zikoroya
bg

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.