tarihinde yayınlandı 1 Yorum

Kupa Bardak Modelleri

İlgi çekici Kupa Bardak Modelleri

Hepimizin hoşuna gideceğini düşündüm, çok İlgi çekici Kupa Bardak Modellerini sizin için bir araya getirdim.

Çayınızı veya soğuk /sıcak içeceklerinizi hangi Kupa Bardak Modelinde yudumlamak isterdiniz? Bence İçilen meşrubat veya herhangi bir içecek türünün insana verdiği hazzın, o içeceğin içildiği Kupa Bardak ile doğru orantıdadır.  En basit haliyle, küçük çocuklara bile bir bardak sütü, çocuğun sevdiği çizgi film kahramanı ile süslenmiş bir Kupa Bardak Modelinde içirmek daha kolaydır. Hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız Kupa Bardak Modellerini belki hemen satın almak için arayışlara girecek, belkide bazılarını tamamen gereksiz bulacaksınız.
İşte çok ilgi çekici Kupa Bardak Modelleri
tarihinde yayınlandı

Yassıcaada

Tatil severler  bütün günlerini Mavi ve berrak sularda serinleyerek sıcak kumlarda güneşlenme olanaklarını yeniden yakaladılar. Tercih eden kişiler büfelerden karnını doyurdu, isteyenlerde yanlarında getirdikleri ile karınlarını doyurdu Yassıcaada‘da. Baştan inşa edilmiş bir Yassıcaada var karşımızda, yenilenen tesis beraberinde bir çok yenilikte getirmiş. Sağlık ve cankurtaran gibi hizmetlerin yanında güvenlik hizmetleri ile de Yassıcaada tam bir güven ortamı oluvermiş. Bütün bunların yanında huzurlu  bir tatil geçirmek isteyen çiftlerin “Ekonomik Tatil” listelerinde yer almayı başarmış Yassıcaada.

Yassıcaada Manzara Resimleri

tarihinde yayınlandı

Yassıca Ada

Bu yılın sıcacık yaz günlerinde keyifle tatilini geçirmek isteyen vatandaşların bir numaralı mekanı İzmir Yassıcaada oldu. Her yıl gittikçe rağbet gören Yassıcaada kendini yenilemeye devam ediyor. Bu yıl yine tesislerinde kapasite artırımına giden tatil beldesi tesislerindeki er şeyi yeniledi. Hijyen ve güvenlik açısından kendisinden emin kıldıran Yassıcaada genç çiftlerin uğrak mekanı haline gelmiş.

Yassıcaada Manzara Resimleri

Yassıca ada Yassıca adaYassıca adaYassıca adaYassıca adaYassıca adaYassıcaadaYassıcaadaYassıcaada

tarihinde yayınlandı 2 Yorum

Kedi

Kedi (Cat in English), kedigiller ailesinden gelen bu dort ayaklı hayvan evcil ve memeli olmasının yanı sıra etçil olmasıyla da bilinmektedir. Bizler Kedilerin fare gibi haşereleri avlayabilme yeteneklerine hayranızdır. Onların en çok bu özelliklerini bildiğimiz bu hayvanlarla yaklaşık olarak 10.000 yıldır birlikteyiz.

3 kg ile 10 kg arsında değişen ağırlığa sahip ve erkek 70 santimetre, dişileri yaklaşık olarak 50 santimetre boyunda olmaktadırlar.  Değişik renklere sahip bu hayvanların bazıları orjinal olarak genetiklerinden gelen ve onlara has renklere sahiptirler. Kedigiller ailesinin çoğunluklu karekter niteliklerini bulundurmaktadırlar. Bazen evlerimizin en gözde evcil hayvanları arasında bulunana bu hayvanlar ortalama olarak 15 yıl yaşayabilmektedirler (Allah uzun ömürler versin 🙂 )
Kediler sevimli, yuvarlaksı kafalı, sivri kulaklara sahip, uzun bıyıklı yaratıklardır.Bıyıkları sinirlere bağlı olarak dokunma duyusu görevini en hassas şekilde üstlenirler. İlginç bir mekanizmaya sahip patileri sayesinde istedikleri zaman kancalı tırnaklarını içeri çekebilme özelliğine sahip olan bu kedilerin ön patileri 5 parmaklı, arka patileri 4 parmaklıdır genelikle ağaçlardan yardım alarak tırnaklarını sivrileştirmeye çalışırlar. Çok hassas görme ve duyma özelliklerine de sahip Kedi, bizim kulağımızın duyamayacağı yüksek frekanslı ses dalgalarını algılayarak çok düşük sesleri bile duyobiliyorlar ve genel itibariyle geceleri avlanmaya çıkarlar.

Kedi Tarihi

Geçmişi Mısır uygarlığının ortalarına  ve Kuzey Afrika coğrafyasına kadar uzanır. Araştırmalar sonucu ortaya çıkan genel bir düşünceye göre yaygın tarımın başlamasıyla evcilleşme süreci hız kazanmıştır. Günümüzde genetik yapısı itibariyle geçmişi çok eski çağlara giden evcil kedi cinsi iki tanedir. Bu cinsler Mısır Mau’su ve Habeş Kedileri’dir.

Kedi Resimleri

tarihinde yayınlandı

Güneş

Güneş IşığıGüneş, Güneş Sistemi‘nin içerisinde bulunan ve ortalama büyüklükte bir yıldızdır. Bulunduğu sistemin kütlesel olarak %99,8’ini oluşturur. Kütlenin 0,2’lik kısmını ise güneş sisteminde yer alan gezegenler, göktaşları ve kuyruklu yıldızlardır. Güneş yaydığı enerji sayesinde dünya üzerinde Fotosentez işlemine yardımcı olarak, yaşam olanaklarını sağlıyor.

GüneşGüneşGüneşGüneşGüneşGüneşGüneşGüneş

tarihinde yayınlandı

Bebek Örgü Modelleri

Örgü Modelleri, İnsanların temel ihtiyaçlarından biri olan ‘Örtünme’ ihtiyacının karşılanması amacıyla meydana gelmiş ve zaman içerisinde insanoğlunun Giyinme-Örtünme ihtiyacını biraz daha dekoratifleştirme isteği ile herkesin kendi zevklerine göre giysiler (Elbise, Yelek, Bere, Şapka vb.) tasarlamaya çalışması bu konuda Modellemenin meydana gelmesini sağlamıştır.

Günümüzde bayanların çok ilgisini çeken bu ‘Örgü’ işleri özellikle ‘Bebek Örgü Modelleri‘ konusunda çok aranılan bir konu haline gelmiştir.

Sizler için bebek elbiselerinin örgü modellerini içeren bir resim albümü oluşturdum…

Bebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü ModelleriBebek Örgü Modelleri

tarihinde yayınlandı

Çinli Kız ‘Tina Leopard’

Hergün başka bir saçmalığa imza atan Çin bugünlerde yine saçmalıklara imza atmaya devam ediyor. Çin‘de en çok ziyaret edilen popüler sosyal ağ Weibo‘da konuşulan ve tüm Dünya’ya kısa sürede ün salan Çinli KızTina Leopard (bu kız için bazıları satanist diyor ama biz yine de kulaktan kulağa yayılan bu laflara göre yorum yapmayalım..) ohaaa dedirtecek bir harekete imza attı…

Yüzünü ameliyatlarla bir hayli değiştirerek Çizgi Film Karekterlerine dönen bu çinli kız Tina Leopart gerçektende Anime Film karekterlerini aratmayacak şekilde yüz estetiği geçirmiş. Çok kısa süre içerisinde geniş hayran kitlelerine ulaşan bu kızın resimlerini görünce sizde inanamayacaksınız…

İnce ve uzun bir şekilde tasarlanmış çenesinin yanında, Çizgi film kahramanlarındaki kocaman gözleri ve takma kirpikleri ile İnsanı hayrete düşüren bu genç çinli kız Tina Leopard insanları hayretler içerisinde bıraktı.

sosyal paylaşım kullanıcıları arasında tartışmalara yol açan bu durum bazı kişiler tarafından doğal olduğu bazı kişiler tarafından da cerrahi operasyon olmadan bir insanın yüzünün bu şekilde olamayacağını aktarıyor.

İşte Tina Leopart Resimleri

Tina LeopartTina LeopartTina LeopartTina LeopardTina LeopardTina LeopardSatanist KızSatanist KızSatanist KızSatanist KızÇinli Kız TinaÇinli Kız Tina

tarihinde yayınlandı 1 Yorum

Evcil Yavru Köpek Resimleri

Evcil Yavru Köpek Resimleri

Evcil köpekler veya sadık dost olarak adlandırılan bu hayvanlar, sadece insanlarla dostluk etmesi ve onların evde yalnızlıklarını paylaşmak için yetiştirilmiş köpeklerdir. Çok eski zamanlarda saray halkının meraklarından dolayı ve yanlarında he an bulundurabilmeleri  için iyi huylu olacak şekilde yetiştirilmişlerdir.

Bende sizin için araştırdım ve en şeker yavru köpek resimlerinden oluşan bu albümü yaptım. İyi seyirler…

tarihinde yayınlandı

Çok Güzel Kedi Manzara Resimleri

Kediler memeli ve evcil hayvanlardır her ne kadar et dışında başka şeyler yeselerde genelde et ile beslenirler. İnsanlar, yapılan araştırmalara göre yaklaşık 10.000 yıldır kedileri evlerinde barındırmaktadırlar. Yani kedilerin evcil hayvan olarak aramızda yaşamaya başlamaları bin yıllar önce başlamış.

Kedi anatomileri küçük avlarını öldürmek için uyarlanmış güçlü, esnek organlara, hızlı reflekslere, keskin pençelere ve dişlere sahipler. Kediler, alaca karanlıkta yaşayan vahşi canlılar gibi akut işitme sistemine sahipler. Bu sayede insanlardan farklı olarak daha çok farklı frekansta sesleri işitebiliyorlar.

Ama kediler gerçekten çok tatlı hayvanlar olabiliyor her ne kadar bazen vahşileşselerde 🙂  aşağıdaki kedi manzaralarını sizin için özenle seçtim ve hazırladım.

İyi seyirler…

Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri Çok Tatlı Kedi Köpek Resimleri