tarihinde yayınlandı

Max Payne Oyunu Tanıtımı

Max Payne Oyun

Max Payne Oyunu2001 yılında ilk kez karşımıza Çıkan Max Payne, o yıllarda genç bir polis olarak suçlularla savaşıyordu. Ancak bu sıradan bir savaş değildi. New York’ta. yeni ortaya çıkan bir uyuşturucunun etkisiyle katile dönüşen bir grup insan, Max‘ın ailesini öldürünce Max, bu uyuşturucuyu piyasaya süren mafya ailesine ulaşmak için gizli görevle mafyanın içine karışıyordu. Tam bir sinema senaryosu gibi hazırlanan oyun öyküyü de sanki bir çizgi roman okuyormuşsunuz gibi anlatıyordu. 2001’de çok sevilen bu oyunun daha sonra ikinci bölümü de yapıldı ve nihayet, Haziran ayında üçüncü bölümü de oyun severlere ulaştı.

Max Payne Oyun TanıtımıOyun dünyasının en sevilen karakterlerinden olan Max, bu defa, hayattan yediği tokatların etkisiyle, yorgun, yaşlı ama hala işi bitmemiş bir savaşçı olarak karşımızda duruyor. On yıl önce ailesini kaybetmesinden sonra mafya ile de hesabını kapatan Max, katilleri, manyakları kendi bildiğince cezalandırmak için görevinden istifa etmiş eski bir polis memuru olarak Brezilya’da, bir iş adamının koruma işini alıyor ve Brezilya’ya uçuyor. Brezilya, zengin ailelerin çocuklarının fidye için kaçırıldığı, iş adamlarına suikastların düzenlendiği, eline silah alanın sağa sola ateş ettiği çok tehlikeli bir ülke ve Max daha ülkeye adımını atar atmaz bir kaçırma girişimini önlemek zorunda kalıyor. Oyun boyunca hiç düşmeyecek olan tempo daha ilk dakikada başlıyor ve sürprizlerle dolu sürükleyici senaryo boyunca, Brezilya’nın en acımasız, en vahşi çeteleri ile savaşmak zorunda kalıyorsunuz.

Max PayneMax Payne oyunlarının en karakteristik özelliklerinden biri de, Mermi Zamanı denilen yavaşlatılmış oynama modudur. Bu moda girdiğinizde, çevrenizdeki her şey yavaş çekim ilerler ve siz de havada zıplamış şekilde üstünüze gelen mermilerden kaçarken bir yandan da havada nisan alıp düşmanlarınıza ateş etmek durumunda kalırsınız. Tam bir aksiyon filmi sahnesini anımsatan bu özellik sayesinde, çevrenizdeki pek çok düşmanı elimine edebiliyorsunuz. Oyun çok sürükleyici bir senaryoya sahip ve bitirene kadar insanı başından kaldırmıyor. PC, Xbox 360 veya PS3 sahibiyseniz, kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyun.

Max Payne oyununnu indirmek için max payne indir

tarihinde yayınlandı 3 Yorum

Angry Birds

angry-birdsAngr Birds
Kontrol : Mause
Dikkat : Bu oyun Google Chrome da Açılıyor.
Oyunu Hakkında: Yukarıda Oynadığınız oyun Angry Birds Oyununun balta ile oynanan versiyonu 🙂 Buradan Angry Birds Oyunu bilgisayar versiyonlarını indirebilirsiniz…

Angry Birds Nedir?
Son dönemlerde özellikle Apple iPhone ve iPad ile beraber oldukça ünlü olan Angry Birds oyunu, yakın bir zaman önce Facebook, Nokia Ovi ve Android için de kullanıma sunuldu. Herkesin merak ettiği bu oyunun masalını Angry Birds Hikayesi isimli makalemde ki videodan izleyebilirsiniz.
Evet sayın okuyucular, değerli zerkaya.com severler, sizler için Angry Birds oyunu arştırdım ve yazdım:
Oyundaki amacımız, bize elma şekeri vereceğini söyleyip de vermeyen domuzları yok etmek, sonra da domuzları bu işe teşvik eden Örümcek Adam’ı haklamak.

tarihinde yayınlandı

Angry Birds Oyunu

Oyunu Hakkında: Bu sayfada Oynadığınız oyun Angry Birds Oyununun balta ile oynanan versiyonu 🙂 Yazının sonundaki linklerden Angry Birds Oyunu bilgisayar versiyonlarını indirebilirsiniz…

angry-birdsAngry Birds Nedir?
Son dönemlerde özellikle Apple iPhone ve iPad ile beraber oldukça ünlü olan Angry Birds oyunu, yakın bir zaman önce Facebook, Nokia Ovi ve Android için de kullanıma sunuldu. Herkesin merak ettiği bu oyunun masalını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Evet sayın okuyucular, değerli zerkaya.com severler, sizler için Angry Birds oyunu arştırdım ve yazdım:

Oyundaki amacımız, bize elma şekeri vereceğini söyleyip de vermeyen domuzları yok etmek, sonra da domuzları bu işe teşvik eden Örümcek Adam’ı haklamak.

Angry Birds Oyun hikayesi ise şöyle:

Asırlar boyunca atalarını yiyen ve örümcek neslini tehlikeye sokan kuşlardan intikam almak isteyen Örümcek Adam, bir gün okuduğu Hansel ve Gretel isimli masaldan ilham alır ve kuşları elma şekeri ile kandırmak için paralı domuzlarla anlaşır. Domuzlar, kuşları elma şekeri ile kandıracak ve Örümcek Adam’ın yuvasına getireceklerdir. Örümcek Adam da kuşların tüylerini yolarak kendine dev bir kuş tüyü yastık, yorgan takımı yapacak ve onlardan intikamını alacaktır. Tabii işler yolunda gitmez ve kuşlar durumu fark ederler.

Kuşlar, öncelikle domuzların hakkından gelmek, sonra da kendilerine böyle çirkin bir oyun hazırlayan Örümcek Adam’ın kafasında patlamak için kolları sıvarlar. Bizlerde sakinleştiremediğimiz bu birdsleri (yani kuşları) hedeflerine ulaşmaları için yardımda bulunuyoruz.

Oyunun ismi de Angry Birds. (Yani: Öfkeli Kuşlar); Hungry Birds Aç Kuşlar yada Deli Kuşlar anlamında değil!…

Açiklama : Angry Birds Oyundaki amacınız kuşların yumurtalarını çalan domuzları nişan alarak yok etmek. Etaplar zorlaştıkça bağımlılık derecesinin arttığı oyunla kuşların intikam mücadelesine katkıda bulunun.

Angry Birds oyunu Finlandiya merkezli olup Rovio Mobile şirketi tarafından sadece mobil cihazlar için geliştirilen oyundur. 2009 yılının Aralık ayında Apple iOSiçin geliştirilen ve daha sonra diğer platformlara uyarlanmış bir oyundur.

Örnek verecek olursak Dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri Facebook‘ta oynanabiliyor. Bunu gören Google‘da yeni çıkarmış olduğu tarayıcısı Chrome için de bir aplikasyon yaptı. Bu sayede hiç bir indirme yapmadan online olarak Angyr Birds oynayabiliyorsunuz.

Ayrıca internet sitelerinden demo olarakta indirilebiliyor. Angry Birds oyunu adından da anlaşılacağı gibi kızgın kuşların psikopatlıklarından yola çıkılmıştır. Yeşil domuzlar kızgın kuşların yumurtalarını çalıyor ve bunu gören kuşlar domuzları yok etmek için uğraşıyor. Aslında kuşlar uğraşmıyor. Siz uğraşıyorsunuz.

Angry Birds Flash, Angry Birds oyununun Flash versiyonu ile birlikteyiz ilklerin sitesi www.zerkaya.com iyi eğlenceler diler.

Angr Birds Oyunu Bilgisayarda Oynamak için Aşağıdaki linklerden İndirebilirsiniz

Oyun Adı : Angry Birds Pc
Oyunun Sürüm Adı : Rio + Seasons
Oyunun Çıkış Tarihi : 6 Ocak 2011
Oyun Türü : Puzzle Aksiyon
Dosya Türü : Rardan Çıkart / Oyna
Dosya Boyutu : 44 MB [1 PART]
Oyun Dili : İngilizce
Rar Şifresi : www.ahmetturan.org [Klavyeden Elle Yazınız]
Crack : Gerek Yok

Angry Birds Oyunu İndir

Hotfile

Angry Birds
http://hotfile.com/dl/113323086/282b45a/angry.birds-pc-ahmetturan.org.rar.html
Angry Birds Rio
http://hotfile.com/dl/127478671/67943d8/Angry.Birds.Rio-ahmetturan.org.rar.html
Angry Birds Seasons
http://hotfile.com/dl/127478672/398c187/Angry.Birds.Seasons-ahmetturan.org.rar.html

FileServe

http://www.fileserve.com/file/kKdNHHX/angry.birds-pc-ahmetturan.org.rar
Angry Birds Rio
http://www.fileserve.com/file/JcKgcHZ/Angry.Birds.Rio-ahmetturan.org.rar
Angry Birds Seasons
http://www.fileserve.com/file/X73j3pQ/Angry.Birds.Seasons-ahmetturan.org.rar

Wupload

Angry Birds
http://www.wupload.com/file/1218099/angry.birds-pc-ahmetturan.org.rar
Angry Birds Rio
http://www.wupload.com/file/115455114/Angry.Birds.Rio-ahmetturan.org.rar
Angry Birds Seasons
http://www.wupload.com/file/115455195/Angry.Birds.Seasons-ahmetturan.org.rar

angry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birdsangry-birds

tarihinde yayınlandı

Doktor Oyunu

.

Kol Cerrahı Doktor Oyunu

.

Oyunu Hakkında: “Operate” butonuna basarak doktor kol ameliyatı oyununa giriş yapabilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra mause kontrolleriyle kolu kırılan kişinin ameliyat operasyonunu gerçekleştirebilir ve onları sağlıklı insanlar arasına katıp büyük bir hayra vesile olabilirsiniz 🙂 İyi ameliyatlar doktor bey…
Kullanım: Oyun tamamen maus  ile kontrol edilir.

.

.

tarihinde yayınlandı

Çop Adam Dövüş

Çop Adam Dövüş

Oyun Açıklaması: Elysium Man güzel yapılmış bir çöp adam dövüşü oyunu. Farklı renklerdeki çöp adamları döverek öldürün ve tehlikeler karşı dikkatli olun. Oyunda gücünüzü arttıracak bonusları toplayın

Nasıl Oynanır : Sol/Sağ Ok Yürüme (koşmak için shift tuşuna basılı tutun), Üst Yön Tuşu zıplama ve Alt Yön Tuşu çömelme. “A” hızlı yumruk, “S” Güçlü yumruk, “D” güçlü tekme, “F” hızlı tekme, Space(boşluk) tuşu blok.