tarihinde yayınlandı

The Water Diviner

The Water Diviner Fragmanı Yayınlandı

Sinemaseverlerin gösterim tarihini heyecan ile beklediği The Water Diviner’ın fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

The Water Diviner
The Water Diviner

Andrew Anastasios ve Andrew Knight tarafından kaleme alınan The Water Diviner’ın yönetmenliğini ise Rusell Crowe yapıyor. Rusell Crowe’a ilk yönetmenlik deneyimini yaşatacak olan ABD, Avustralya ve Türkiye ortak yapımı olan filmin oyuncu kadrosunda Rusell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Cem Yılmaz Ve Yılmaz Erdoğan bulunuyor.

Rusell Crowe The Water Diviner filminde izleyicilerin karşısına Avustralyalı bir çiftçi olan Conner rolü ile çıkıyor. Conner 3 oğlunu da Çanakkale Savaşı sırasında kaybetmiş bir baba olarak, çocuklarının izini sürmeye 1919 yılında Türkiye’ye gelir ve burada gelişen olaylar filmin konusunu oluşturur.

The Water Diviner’ın ana konusunu her ne kadar da Çanakkale Savaşı oluştursa da film bir Çanakkale Destanı olmak yerine daha çok olaya Anzaklar açısından bakmayı sağlayacaktır.

tarihinde yayınlandı

The Water Diviner İzle

The Water Diviner filmi
The Water Diviner Filmi

Aralarında ünlü komedyen Cem Yılmaz’ında bulunduğu ve baş rolünü aynı zamanda yapımcılığını Russel Crowe’un aldığı The Water Diviner filminin muhteşem kamera arkası çekimleri Youtube’ta yayınlandı. Bu güzel haberi Cem Yılmaz  Twitter sayfasından takipçilerine duyurdu.

Rol aldığı Russel Crowe’un ‘The Water Diviner’ filminin kamera arkası görüntülerinin Youtube’ta yayınlandığını duyuran Cem Yılmaz, attığı tweetle Youtube yasağına göndermede bulundu. Türkiye ‘de devam eden Youtube yasağına da gönderme yapan Yılmaz, şunları yazdı:

The Water Diviner
The Water Diviner

The water diviner kamera arkası you tube da ..izleyin ! Haa youtube kapalı ? Hah işte onu biz yapmadık ! Biz filmi yaptık :))


The water diviner

tarihinde yayınlandı

Sürgün inek Filmi Oyuncuları

Sürgün İnek Filmi OyuncularıSürgün inek Filmi Oyuncuları: Birbirinden ünlü başrol oyuncuları ile Sürgün İnek filmi daha sinemada gösterime gireli kısa bir süre geçmesine rağmen büyük ilgi gördü. Filmin bir İnek üzerine gerçek hayattan esinlenerek geçmiş bir yaşantının canlandırılması, filmi çekici kılan en büyük etken olarak görülüyor.

Sürgün inek Filmi Oyuncuları

 

tarihinde yayınlandı

Sürgün İnek

Güz döneminin sinema filmleri ard arda izleyicisi ile buluşuyor. Bunlardan biri de yönetmenliğini Ayhan Özen’in yaptığı ve senaryosu Serkan Öztürk’e ait olan, yaşanmış bir olaydan esinlenerek yazılan Sürgün İnek filmidir.

Sürgün İnek
Sürgün İnek

Komedi dalında kendine güveni olan Sürgün İnek filmi, Yeşilçam’ın oyuncuları ile yeni kuşak oyuncuları bir araya getirdi.

Filmin başrollerinde Eşref Kolçak, Tarık Papuççuoğlu, Hasan Kaçan, Şebnem Sönmez, Cezmi Baskın, Fırat Tanış, Vildan Atasever gibi başarılı oyuncular bulunuyor.

Sürgün İnek filmi, 28 Şubat olaylarını bir de halkın gözünden anlatarak, farklı bir bakış açısı ile de tanışmanıza yardımcı oluyor.

Sürgün İnek, gülerken düşündürüyor dediğimiz tarzda bir film olarak 28 Şubat 2014 tarihinden itibaren, eğlenmek isteyen herkesi sinema salonlarında bekliyor.

Sürgün inekBir ineğin yaptığı hata ne kadar cezalandırılabilir? Bunu merak ediyorsanız 28 Şubat 2014 tarihinden itibaren,  sinema salonlarında izleyicisini bekleyen Sürgün İnek filmini izleyebilirsiniz.

Sürgün İnek ArabasıÇok merak edenler için Sürgün inek Filmi Oyuncuları burada. Birbirinden ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı Sürgün İnek filmi, gerçek bir olaydan esinlenerek Serkan Öztürk tarafından kaleme alınmış. 28 Şubat olaylarından etkilenen insanları, kutuplaştırılmayı konu alan Sürgün İnek Filminde, Sarıkız adlı ineğin yanlışlık sonucu Atatürk büstünü düşürmesi ve sonrasında olayın ülke bazında yayılarak ineğin cezalandırılmaya çalışılması anlatılıyor.

Ayhan Özen’in yönetmenliğini üstlendiği Sürgün İnek filminin, komedi tadında işlenmiş, dokundurmalar yapılan gişe rakamı konusunda beklentisi yüksek olan bir film olduğu söyleniyor.