WordPress Paylaş Eklentisi

Oca - 2 - 2014
zikoroya

Sitenizi sosyal paylaşım ağlarıyla buluşturan WordPress eklentilerden biri de WordPress Paylaş Eklentisi (Add This) eklentisidir. WordPress’in kullanıcılarına sunduğu pek çok avantajdan biri olan bu eklenti sayesinde, sosyal paylaşım ağlarının simgelerini,  içeriklerinizin altında gösterebilir ve ziyaretçilerinizin beğendikleri yazıları paylaşmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Wordpress Paylaşım Eklentisi

         WordPress eklentileri,  internet sitenizi basmakalıp sayfa olmaktan çıkarıp, bir internet sitesi yöneticisinin ihtiyaçlarını da karşılar ve içeriklerinizi daha iyi şartlara taşır hale geliyor.  Bu eklentilerden ihtiyacınız oranında yararlanıp sitenizin yeni yapılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Her gün bir sürü emek harcayarak içerikler üretiyor ve hazırladığınız içeriklerin kullanıcılarınıza ulaşmasını sağlıyorsunuz. Ancak harcadığınız bu emeklerin tam manasıyla karşılığını almak istiyorsanız, oturup internet gezginlerinin sizi bulmasını beklememelisiniz. Bir taraftan siz kendi reklamlarınızı yaparken bir taraftan da mevcut ziyaretçilerinizin sosyal paylaşım siteleri sayesinde reklamınızı yapmasını desteklemelisiniz.

Bu desteği de içeriklerinizin hemen altına ekleyeceğiniz ve paylaşım yapma fikrini ziyaretçinize kanalize edebileceğiniz sekmelerle verebilirsiniz. İçeriklerinizin facebook, twitter gibi popüler sosyal paylaşım ağlarında da görülmesi sayesinde daha fazla insana ulaşabilir ve daha çok tanınıp sitenizin ziyaretçi trafiğini arttırabilirsiniz.

Android ve Ios için mobil uygulamaları da olan WordPress Paylaş Eklentisi  eklentisi kolay yararlanabileceğiniz,  sunduğu avantajlar bakımından zengin eklentilerden birisidir. Eklenti ziyaretçilerinizin facebook,  Twitter,  Google+ gibi popüler uygulamaların yanında linkedin, pinterest gibi birçok farklı uygulama üzerinden de içeriklerinizi paylaşmasına olanak tanıyor.

Aynı zamanda ziyaretçileriniz,  bu uygulamalara girmek için belirledikleri kullanıcı adı ve şifrelerini sitenizde de kullanabileceğinden yeni üyelik bilgileri belirlemek zorunda kalmıyorlar. Tabi siz hangi uygulamadan,  kaç ziyaretçi giriş yapmış rahatlıkla görebiliyorsunuz.

          En iyi wordpress eklentileri arasında yer alan WordPress Paylaş Eklentisi  eklentisinin bir de çeviri yapma özelliği bulunuyor. Bu eklentiyi yüklediğinizde,  aynı zamanda farklı birçok dilde çeviri yapan bir çeviri programına da sahip oluyorsunuz.

Sitenizin popülerliğini arttıracak bu sosyal payaşım eklentisini aktive etmek için,  yükleme işlemi sonrasında araçlardan eklenti ismini aktif hale getirmeniz ve eklentiler sekmesinden paylaşım eklentisini bulup, ayarlarınızı yapmanız gerekmektedir. Ayarlarınızda simgeleri büyük ya da küçük hallerinde sunabilir, sayfa hareket ederken simgeleri kaydırabilme özelliği ekleyebilir, paylaşım yapılmasını istediğiniz siteleri seçebilirsiniz.

[indir]Yükleyin…[/indir]

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya

  Benzer yazılar

  • En-İyi-Wordpress-Eklentileri

   En İyi WordPress Eklentileri

   Wordpress sunduğu bir çok yardımcı eklenti ile sitenizin gelişimine destek oluyor. Ancak sunduğu eklentilerin sayısını düşününce, hepsini kullanmanıza olanak olmadığından ...

  • w3 total cache kurulumu

   W3 Total Cache Kurulumu

   Wordpress ile ilgili olarak bu yazımızda En iyi wordpress Eklentileri arasında bulunan W3 Total Cache; sitenizin hızını artırmanızı sağlayacak önbellekleme ...

  • Wordpress Redirection Eklentisi

   Redirection Eklentisi

             Wordpress eklentileri arasından işinize yarayabilecek eklentilerden biri de site içeriklerinizde verdiğiniz bağlantı uzantılarının güncelliğini kontrol edip,  güncel olmayanları size ...

  • Wordpress Anket Eklentisi

   WordPress Anket Eklentisi

   Wordpress kullanıcılarına çok güzel bir eklenti. Wordpress Anket Eklentisi (Wp Polls) eklentisi ziyaretçilerinizin nabzını tutup, onlar hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri almanıza ...

  • Wordpress Youtube Eklentisi

   WordPress Youtube Eklentisi

   Wordpress Youtube Eklentisi  Site içerikleriniz, sadece metinlerden, tablolardan, resimlerden ibaret olmak zorunda değil. Sitenizi farklı eklentiler kullanarak daha renkli ...

zikoroya
bg

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.