Wp-PageNavi Eklentisi

Ara - 1 - 2013
zikoroya

Wp-PageNavi EklentisiKüçük bir wordpress web sayfasından kocaman bir siteye mi ulaştınız? Beklediğinizden daha fazla ilgi ile karşılaştınız ve daha çok içerik hazırlayarak siteniz planlarınızdan daha devasa mı oldu?

Hazırladığınız site içerisinde sayfa geçişlerini sağlamak için çok fazla mı zaman harcıyorsunuz? Yoksa hala ileri, bir sonraki sayfa, geri ya da önceki sayfa mı yazıyorsunuz? WP PageNavi Eklentisi sizi bu dertlerin hepsinden kurtaracak.

Nasıl mı? Sitenizin içerisindeki her bir kategorisi için sayfalandırma yaparak sayfalarınızın alt kısmına sayfa numaralarını yerleştirecek ve sitenizin içerisindeki kategorilerden çıkan linkler ile site haritanıza da yardımcı olacak olan eklenti ile sayfalar arası geçişleriniz kolaylaşacak.

Sitenizin içerisinde ileri, geri, önceki ve sonraki kelimeleri gibi itici ve uzun kelimelerden ziyade 1, 2, 3 gibi sayfa numaralandırmalar görmek kullanıcılarınızın kullanabilir olması yönü ile de daha avantajlıdır.

En çok kullanılan wordpress eklentilerinden olan WP- PageNavi Eklentisi ile sitenizi daha düzenli hale getireceksiniz. Eklentiye wordpress in resmi web sayfasından (burası) ulaşabileceğiniz gibi, eklentiler/yeni ekle menüsünden de mevcut eklentileri arayarak eklenti yükleyebilirsiniz. 

WordPress eklentileri arasında sıkça indirilenler listesinde baş sıralarda olan WP- PageNavi Eklentisi sitenizin düzeni ve kolay kullanılırlığı için mutlaka kullanmanız gereken eklentilerdendir. Eklentiyi yüklemeniz çok kolay olduğu gibi, eklentiye ulaşımınız da çok çok kolaydır. Eklenti ile hem menülerinizde azalma olacak hem de sayfalarınız arasında otomatik geçiş linkleri verilmiş olacaktır.

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya

  Benzer yazılar

  • En-İyi-Wordpress-Eklentileri

   En İyi WordPress Eklentileri

   Wordpress sunduğu bir çok yardımcı eklenti ile sitenizin gelişimine destek oluyor. Ancak sunduğu eklentilerin sayısını düşününce, hepsini kullanmanıza olanak olmadığından ...

  • Wordpress Redirection Eklentisi

   Redirection Eklentisi

             Wordpress eklentileri arasından işinize yarayabilecek eklentilerden biri de site içeriklerinizde verdiğiniz bağlantı uzantılarının güncelliğini kontrol edip,  güncel olmayanları size ...

  • Wordpress Anket Eklentisi

   WordPress Anket Eklentisi

   Wordpress kullanıcılarına çok güzel bir eklenti. Wordpress Anket Eklentisi (Wp Polls) eklentisi ziyaretçilerinizin nabzını tutup, onlar hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri almanıza ...

  • Wordpress Youtube Eklentisi

   WordPress Youtube Eklentisi

   Wordpress Youtube Eklentisi  Site içerikleriniz, sadece metinlerden, tablolardan, resimlerden ibaret olmak zorunda değil. Sitenizi farklı eklentiler kullanarak daha renkli ...

  • Wordpress Veritabanı Yedek Alma (Wp-Db-Backup)

   WordPress Veritabanı Yedek Alma

   Austin Matzko tarafından geliştirilen Wordpress Veritabanı Yedek Alma (Wp-Db-Backup) eklentisi, sitenizin içeriklerini olumsuz durumlarda kullanabilmeniz için yedekleme imkanını sunduğundan en iyi ...

Bir Yorum

 1. Dedi dedi ki:

  I’m trying to put some caslsic album covers on t-shirts and some other merch to sell. I’m not sure how I would go about licensing the images I’m thinking maybe the label owns the image rights? It would seem like a pain in the neck to try to contact each label and actually get through to someone who would be responsible for such things. I’m wondering if their is an easier more efficient and standard way to go about this. Thanks for any help you may be able to provide.

zikoroya
bg

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.