tarihinde yayınlandı 1 Yorum

Wp-PageNavi Eklentisi

Wp-PageNavi EklentisiKüçük bir wordpress web sayfasından kocaman bir siteye mi ulaştınız? Beklediğinizden daha fazla ilgi ile karşılaştınız ve daha çok içerik hazırlayarak siteniz planlarınızdan daha devasa mı oldu?

Hazırladığınız site içerisinde sayfa geçişlerini sağlamak için çok fazla mı zaman harcıyorsunuz? Yoksa hala ileri, bir sonraki sayfa, geri ya da önceki sayfa mı yazıyorsunuz? WP PageNavi Eklentisi sizi bu dertlerin hepsinden kurtaracak.

Nasıl mı? Sitenizin içerisindeki her bir kategorisi için sayfalandırma yaparak sayfalarınızın alt kısmına sayfa numaralarını yerleştirecek ve sitenizin içerisindeki kategorilerden çıkan linkler ile site haritanıza da yardımcı olacak olan eklenti ile sayfalar arası geçişleriniz kolaylaşacak.

Sitenizin içerisinde ileri, geri, önceki ve sonraki kelimeleri gibi itici ve uzun kelimelerden ziyade 1, 2, 3 gibi sayfa numaralandırmalar görmek kullanıcılarınızın kullanabilir olması yönü ile de daha avantajlıdır.

En çok kullanılan wordpress eklentilerinden olan WP- PageNavi Eklentisi ile sitenizi daha düzenli hale getireceksiniz. Eklentiye wordpress in resmi web sayfasından (burası) ulaşabileceğiniz gibi, eklentiler/yeni ekle menüsünden de mevcut eklentileri arayarak eklenti yükleyebilirsiniz. 

WordPress eklentileri arasında sıkça indirilenler listesinde baş sıralarda olan WP- PageNavi Eklentisi sitenizin düzeni ve kolay kullanılırlığı için mutlaka kullanmanız gereken eklentilerdendir. Eklentiyi yüklemeniz çok kolay olduğu gibi, eklentiye ulaşımınız da çok çok kolaydır. Eklenti ile hem menülerinizde azalma olacak hem de sayfalarınız arasında otomatik geçiş linkleri verilmiş olacaktır.

Wp-PageNavi Eklentisi” üzerine 1 yorum

  1. I’m trying to put some caslsic album covers on t-shirts and some other merch to sell. I’m not sure how I would go about licensing the images I’m thinking maybe the label owns the image rights? It would seem like a pain in the neck to try to contact each label and actually get through to someone who would be responsible for such things. I’m wondering if their is an easier more efficient and standard way to go about this. Thanks for any help you may be able to provide.

Yorumlar kapalı.