WordPress Benzer Yazılar Eklentisi

Ara - 22 - 2013
zikoroya

Wordpress Benzer Yazılar Eklentisi

WordPress Eklentilerinin en popülerlerinden biri olan WordPress Benzer Yazılar Eklentisi, ziyaretçilerinizin sitenizde daha uzun süre kalmasını sağlayacak en kolay yolu sunuyor.

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) Eklentisi

Bir WordPress siteniz\blogunuz varsa, Word Press Eklentileri sayesinde sitenizi, seo uzmanından yardım almadan, seo uyumlu hale getirebilir ve arama motorlarında en üst seviyelere taşıyabilirsiniz.
Arama motorunun ilk sayfalarında yer almayı sağlayan en önemli unsurlardan biri şüphesiz, ziyaretçilerinizin sitenizde uzun süre kalmalarıdır. Sitenize girip, hemen çıkmayan her ziyaretçi sitenizde kaliteli ve ilgi çekici içeriklerin bulunduğunu gösterir ve faydalı içeriklere sahip olduğunuz için arama motorlarında yukarılara taşınırsınız. Popülerliğinizi arttırmak için sitenize çektiğiniz ziyaretçinizin, burada daha uzun süre kalmasını ve ilgilendiği konuyla alakalı farklı yazılarınızı da görmesini istemez miydiniz?

Aranılan konu ile ilgili gösterilen içeriğiniz dışında farklı içerikleriniz de mevcutsa yada o yazıyla ilgilenen birinin ilgisini çekebileceğini düşündüğünüz içerikleriniz varsa yazdığınız farklı yazılarınızı da benzer yazılar yönlendirmesiyle ziyaretçilerinize gösterebilirsiniz. Benzer yazılar bölümünde gördükleri farklı bir içeriği de merak eden ziyaretçiler, bir çok siteye girmek yerine sizin içeriklerinizle amaçlarına ulaşmış olacaklar.

WordPress sitenize WordPress Benzer Yazılar Eklentisi uygulamasını indirme işlemini bitirdiğinizde kullanımının ne kadar basit olduğunu göreceksiniz. Benzer yazılar bölümünün, içeriklerinize eklenmesi için ayarlar mönüsüne girip dilediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Ayarlar menüsünden;
• Benzer yazılar grubunuzun başlık, içerik, etiket kategorilerinden hangisine göre belirleneceğini,
• Dahil etmek istediğiniz içeriklerinizin yanında, dahil etmek istemediğiniz içeriklerinizin hangileri olduğunu,
• Hangi tarihten itibaren yazdığınız içeriklerin benzer yazılar gruplamanıza dahil olabileceğini,
• Benzer yazılar bölümünde en fazla kaç adet yazı görülmesi gerektiğini,
• Benzer yazılar başlığının yazınızın yanında yada altında görüntülenmesi seçeneklerinden istediğinizi seçebiliyorsunuz.
• Hatta içeriklerinizi SGL tabanlı bellekleyebilir, benzer yazılarınızı RSS kaynağından da gösterebilirsiniz.

En İyi WordPress Eklentileri içerisinde yer alan WordPress Benzer Yazılar Eklentisi uygulaması sayesinde arama motorlarında bir konu aratan ziyaretçi sizin sitenizi açmışsa ilgilendiği konuyla ilgili olan yada ilgisini çekebilecek benzer yazıları da görecektir. Tabi ilgi çekici yazılar bulup benzer yazılarınızı çoğaltmakta sizin elinizde.

[indir]İndir[/indir]

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya

  Benzer yazılar

  • En-İyi-Wordpress-Eklentileri

   En İyi WordPress Eklentileri

   Wordpress sunduğu bir çok yardımcı eklenti ile sitenizin gelişimine destek oluyor. Ancak sunduğu eklentilerin sayısını düşününce, hepsini kullanmanıza olanak olmadığından ...

  • w3 total cache kurulumu

   W3 Total Cache Kurulumu

   Wordpress ile ilgili olarak bu yazımızda En iyi wordpress Eklentileri arasında bulunan W3 Total Cache; sitenizin hızını artırmanızı sağlayacak önbellekleme ...

  • Wordpress Redirection Eklentisi

   Redirection Eklentisi

             Wordpress eklentileri arasından işinize yarayabilecek eklentilerden biri de site içeriklerinizde verdiğiniz bağlantı uzantılarının güncelliğini kontrol edip,  güncel olmayanları size ...

  • Wordpress Anket Eklentisi

   WordPress Anket Eklentisi

   Wordpress kullanıcılarına çok güzel bir eklenti. Wordpress Anket Eklentisi (Wp Polls) eklentisi ziyaretçilerinizin nabzını tutup, onlar hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri almanıza ...

  • Wordpress Youtube Eklentisi

   WordPress Youtube Eklentisi

   Wordpress Youtube Eklentisi  Site içerikleriniz, sadece metinlerden, tablolardan, resimlerden ibaret olmak zorunda değil. Sitenizi farklı eklentiler kullanarak daha renkli ...

zikoroya
bg

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.