tarihinde yayınlandı

WordPress Google Analytics

Google Analytics

WordPress Google Analytics geri döndü! WordPress Google Analytics (Analtics) Herhangi bir WordPress bloğunuzu  Google Analytics (Analtics) ile entegre ederek analizleri kendi WordPress panelenizde görüntülemenizi sağlar. Bu eklenti sayesinde şablon kodlarında herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok. WordPress Google Analytics Eklentisi, siz sitenizin şablonlarına Google Analytics (Analtics) kodu yerleştirmeseniz bile çalışacaktır.  WordPress Eklentileri arasında yer alan Google Analyticator (Analtics)   admin panelinizde, bloğunuza ait Analytics (Analtics) verilerini görüntülemek için sizlere bileşen desteği veriyor.

En İyi Wordpress Eklentileri arasında yer alan bu eklenti sayesinde çok geniş bir alanda site analizlerine ulaşabilirsiniz.

Google Analyticator için basit kurulum sürecini anlatan bir video  izleyin.


WordPress Google Analytics aşağıdaki özelliklere sahiptir :

– Ziyaretçilerin son 30 gün içerisinde site kullanımı ile ilgili detayları gösteren grafik bileşeni, admin panelde gösterilir.
– Genel ziyaretçi analizini gösteren bileşen.
– WordPress bloğunuz içerisinde sizin tarafınızdan yönetilen bağlantılar dahil sayfadaki tüm bağlantıları izlemeyi destekler.
– Site içerisinde yer alan indirme linklerini izler.
– Web Sitenizin hızını izlemenize olanak sunar.
– Site yöneticilerinin ziyaretlerini gizleyebilme özelliği
– Google gelişmiş izleme kodunu destekler
– Kolay kurulum sayesinde kodlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
– Ziyaretçilere WordPress Google Analytics kimliğini göstermez.
– Eklenti üzerinde tam kontrol sağlayarak, ihtiyaç halinde herhangi bir özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

Bir eklenti paylaşımının daha sonuna geldik. Eklentiyi indirip deneyebilir ve karşılaştığınız sorunları burada paylaşabilirsiniz.
[indir]İndir[/indir]