... ‘Wordpress’ Kategorisi İçin Tüm Sonuçlar

En İyi WordPress Eklentileri

En iyi wordpress eklentilerinden oluşan derlememize göz atarak sizin için yararlı olacağını düşündüklerinizi sitenize yükleyebilirsiniz.

W3 Total Cache Kurulumu

W3 Total Cache kurulumu aşamasında sorun yaşayanlar açıklayıcı anlatımımızdan yararlanabilirler.

Redirection Eklentisi

Bağlantılarınızı kontrol edip güncel olmayanları size raporlayan ve düzeltme yönlendirmeleri yapmanıza olanak tanıyan Redirection eklentisidir.

WordPress Anket Eklentisi

Wordpress Anket Eklentisi (Wp Polls) ziyaretçilerinizden öğrenmek istediğiniz bilgileri almanıza olanak tanıyan anket bazlı wordpress eklentilerindendir.

WordPress Youtube Eklentisi

Wordpress Youtube Eklentisi (Smart youtube pro) eklentisinin en iyi worpress eklentilerinden biri olarak sitenize video içerikleri eklemenize yarar.

WordPress Veritabanı Yedek Alma

Wordpress Veritabanı Yedek Alma (Wp-Db-Backup) eklentisi, sitenizin içeriklerini olumsuz durumlarda kullanabilmeniz için yedekleme imkanını sunan eklentidir.

WordPress BuddyPress

Wordpress Sosyal Ağ Eklentisi sayesinde BuddyPress eklentisini kullanan her Wordpress kullanıcısının bir sosyal ağ sitesi olacak…

W3 Total Cache

w3 Total Cache Wordpress sitenizi cache işlemine alarak hızlandırmak istemezmisiniz? İşte sizin derdinize çare olabilecek bir eklenti…

WordPress Paylaş Eklentisi

Sitenizi sosyal paylaşım ağlarıyla buluşturan Wordpress eklentilerden biri de Wordpress Paylaş Eklentisi (Add This) eklentisidir.

WordPress Twitter Eklentisi

Wordpress Twitter Eklentisi ile içerik linklerinizi twitter üzerinden hem de her defasında komut vermenize gerek kalmadan otomatik olarak paylaşabilirsiniz.

WordPress Google Translate

Wordpress site kullanıcılarının, yabancı ziyaretçilere dil seçenekleri sunmaları için Wordpress Google Translate, dil çeviri eklentisini sunar…

WordPress Captcha

WordPress Captcha; sitenize spam mesaj alma sıkıntısını aşmak için, bu wordpress eklentisini yükleyip, doğrulama kodu uygulamasını kolayca kullanabilirsiniz.

WordPress Kırık Link Eklentisi

Wordpress Kırık Link Eklentisi (Link Checker) tüm içeriklerinizi belirli aralıklarla kontrol edip, kırık linklerinizi raporlayarak sizi kayıptan kurtarıyor.

WordPress Sosyal Medya Eklentisi

Wordpress Eklentileri arasında yer alan Wordpress Sosyal Medya Eklentisi “sociable” sayesinde site yada blogunuzun trafiğini artırmış olursunuz.

WordPress Zengin Yazı Editörü

WordPress Zengin Yazı Editörü eklentisi sayesinde yazılarına, yeni sayfalar, tarih, saat gibi bir çok materyali ekleyebilir ve üzerinde düzeltme yapabilirsin.

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.