tarihinde yayınlandı

Wp Super Cache Eklentisi

wordpress1Bir siteyi kurduğunuz ilk zamanlarda sitenizin içeriği çok fazla dolu olmayacağı için sitenizin hızlandırılmaya ihtiyacı olmayacaktır. Fakat bir sitenin iyi bir şekilde kullanılması ve çok ziyaret edilmesi için kullanıcıların, sitenizin içeriğine hızlı bir şekilde ulaşabiliyor olması gerekmektedir. Bunun için sitenizin içerisinde sürekli artmakta olan yoğunluğu WP Super Cache eklentisini kullanarak azaltabilir, bu şekilde sitenizi hızlandırabilirsiniz.

Wp Super Cache eklentisi, en çok kullanılan wordpress eklentileri arasında olup, sitenizin kurulu olduğu sunucuda bulunan cpu işlemcinizin kullanımını azaltıyor iken sitenizin bu şekilde hızlanmasını sağlayacaktır.

Sunucunuzda karşılaştığınız herhangi bir sorun var ise de WP Super Cache eklentisi sayesinde siteniz daha hızlı olacak, ön bellekte sürekli birikmekte olan çerezleri siler, işlemci kullanımını azaltarak sitenizin hızlanmasını sağlayacaktır. Sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda görüntülenmesini sağlayacak olan hızınız, sitenizin PHP programlama ile desteklenmesini sağlayacak ve bu şekilde daha çok ulaşılabilir olacaktır. WordPress Eklentileri arasında sıkça tercih edilen eklenti sayesinde sitenizin hızlı erişilmesini ve site içeriğinizin daha kalıcı olmasını sağlayacaktır.

Eklentiye Buradan ulaşarak indirebileceğiniz gibi; wordpressin kendi eklenti galerisinden de bulabilirsiniz. Sitenizin daha kolay erişilmesi için WP Super Cache eklentisini kullanmanızı şiddetle önermekteyiz.