tarihinde yayınlandı

The Expendables 2 (Cehennem Melekleri 2)

The expendables (cehennem melekleri)Yenilikçi vizyonu ve faaliyetleriyle dikkat çeken Türk Hava Kurumu, bu kez de Hollywood Sineması‘nda kendinden söz ettirdi.

Yönetmenliğini Slyvester Stallone‘nin yaptığı ve Bruce Willis ve Arnold Schvarzenegger, Jason Statham, Jet Li, Terry Crews, Mickey Rourke, Dolph Lundgren, Chuck Norris ve Jean-Claude Van Damme gibi dünyaca ünlü ustalarını buluşturan The Expendables 2 (Cehennem Melekleri 2)‘nin çekimlerinde, Avrupa’nın en büyük yangın uçağı filosuna sahip THK’nın envanterinde görev alan CL-215 amfibik uçağı kullanıldı.

Senaryo gereği renk değiştiren CL-215, film çekimleri için Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya gönderildi. Bir hafta boyunca film çekimlerinde ünlü oyuncuların dublörlüğünü THK pilotları üstlendi. Cehennem Melekleri 2 filmi ne zaman gösterime çıkacak sorusuna yanıt olarak;  2012 yılının Ağustos ayında gösterime girecek olan The Expendables 2 filmi, şimdiden aksiyon severleri heyecanlandırıyor.

The expendables (cehennem melekleri)

2010 yılında vizyona giren ve aksiyon filmlerinin ustalarını bir araya getiren The Expendables (Cehennem Melekleri) filminde; Kiralık bir savaş timi olan The Expandables grup, aldıkları yeni görevde Güney Amerika’da bir ülkeye sızarak,bu ülkenin acımasız diktatörünü devirmek için savaşmıştı. Fakat kahramanlarımız, göreve başlar başlamaz her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlamış ve kendilerini tehlikeli bir ihanet ağının içerisinde bulmuşlardı. Görevlerinin engellenmesi ve masum bir insanın hayatının tehlikeye atılmasından başka bir çok engele karşı mücadele veren The Expandables grubu, serinin ikinci filminde de aksiyon, suç, gerilim ve macera dolu sahnelere imza atmış gibi görünüyor.