tarihinde yayınlandı 1 Yorum

Sosyal Ağlar Facebook ve Pinterest

FACEBOOK’ A YORUM DÜZENLEME ÖZELLİĞİ GELİYOR
facebookFacebook‘da bir gönderiye yorum yaparken yanlışlık yaptığınızda, onu değiştirmenin tek yolu silip yeni bir yorum yazmaktı. Ancak Facebook‘a yeni eklenen özellik, yorumlarınızı düzenlemenize izin verecek. “Düzenle” komutuna yorumun sağ üst tarafındaki kalem simgesine tıklayarak erişebilirsiniz.

Açılan menüden “Düzenle” komutunu seçerek yorumunuzu silmeden değiştirebilir veya isterseniz “Sil” komutu ile tamamen silebilirsiniz. Facebook, düzenlenen yorumların bir geçmişini de göstereceğini söylüyor. Dolayısıyla değiştirilen bir yoruma gelen cevapları yeni gelecek yorumcular da anlayabilecekler.

YOU TUBE, PINTEREST’E KATILDI
pinterestYou Tube, Pinterest‘te kendi hesabını açtığını resmi blog’unda duyurdu. Video devi, bu hesap yoluyla hayat stili ipuçları, güzellik, yiyecekler, fitness, el sanatları gibi konularda videolar yayınlayacak.

Pinterest, Ağustos 2011’den bu yana kullanıcıların YouTube‘dan video sabitlemelerine izin veriyordu. YouTube ise Facebook, Google+ ve Twitter gibi büyük sosyal ağ sitelerinde halihazırda hesabının bulunduğunu vurguluyor.

Son zamanların en hızlı büyüyen sosyal ağlarından olan Pinterest’in kullanıcılarının sitede Facebook kullanıcılarına oranla daha fazla zaman harcadıkları söyleniyor. Pinterest hakkında detaylı bir tanıtım yazısını bu ay dergimizin sayfaları arasında bulabilirsiniz.

Sosyal Ağlar Facebook ve Pinterest” üzerine 1 yorum

  1. Popüler, sevilen, yaratıcı ve güvenli bir sosyal medya hesabına sahip olmak için neler yapabileceğimizi, adım adım inceledik.

Yorumlar kapalı.