tarihinde yayınlandı 2 Yorum

Ösym İnternet Sitesi ‘The Hack’

Ösym İnternet Sitesi ‘The Hack’

Vay arkadaş yaaa….

ösym hackTam bilgisayarın başına oturdum tercih yapacam bir türlü ösym aday işlemleri sistemine bağlanamadım. Hayırdır İnşallah dedim google amcaya ösym’yi sordum birde baktım ki hacklendi diye haberler geziyor ortalıkta.

Redhack hacker grubu olarak bilenen Kızıl Hackler bu sabah 17.07.2012 ÖSYM ve Ankara belediye başkanı Melih Gökçek’e ait olan Melihgokcek.com web sitelerini servis dışı bıraktı. Laf aramızda ama şuanda bu saatlerde Twitter bile düzgün çalışmıyor. twitter.com ana sayfasından bir cümle aradığın zaman boş sayfa geliyor.

Anonymusun ve Redhackın sabahın erken saatlerinde ortaklaşa düzenlediği bu eylemlerde bir sürü öğrenci mağdur oldu.

Redhack twitter.com’da eylem ile ilgili bilgi verdi ve anonymus grubuna yardımlarından dolayı teşkkür etmeyi unutmadı. Lakin gel görki şuanda twitter.com da da sorun var 🙂

#OpSupportRedHack” operasyonuna verilen destek için tüm “Anonymous kardeşlerimize teşekkür ederiz” şeklinde twit atan grup eylemlerinin amacınıda açıklamaktan kaçınmadı.

Örgütün attğı tweet’lerde, “ÖSYM sitesi KPSS yolsuzluklarını protesto etmek, RedHack ‘le dayanışmayı göstermek için Anonymous tarafından çökertildi” denildi.

Özellikle Melih Gökçek!i hedef alan bu operasyon için ise ingilizce olarak “Bizi tutuklatma sözü vermişti. Twitter’da 24 saatte şehri kim yönetiyor acaba?” şeklinde twit atıldı.

Tüm bu karmaşalıktan zerkaya.com olarak yoğun güvenlik önlemleri aldık. Siz değerli okuyucularımıza heran haber iletmek ve sizi dünyadan koparmamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Teşekkürler…

Ösym İnternet Sitesi ‘The Hack’” üzerine 2 yorum

  1. Twitter da sorun var galiba çalışmıyor :()

  2. Ewet twitter hacklendi bir sorun var açılmıyor

Yorumlar kapalı.