tarihinde yayınlandı

iPhone 4S –En iyi akıllı telefon

iPhone 4S

                  Dünyada iPhone serisi telefonların kullanımları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Piyasaya hızlı çıkış yapan Apple şirketinin en son serisi İphone 4S dünyada çok büyük bir ses getirdi. Bunun sonucu olarak bu telefon dünyanın en iyi akıllı cep telefonu seçildi. İşte sizin için bunun altında yatan 10 nedeni belirteceğiz.

  1. SİRİ :  Bu akıllı uygulama sayesinde cihaz sesli komutları tanımlayıp ve algılayıp size tekrar sesli olarak yanıt verebilmektedir.
  2. Kablosuz Sistemi : iPhone 4’lerdeki ölüm tutuşu olarak bilinen sorun tarih oldu. Artık telefon sinyal gücünü hiçbir şekilde kaybetmeyecek hatta sinyal gücünde artış olacaktır.
  3. Güvenlik : Apple şirketinin oluşturduğu İOS ile en güvenli ekosisteme sahiptir.Android cihazlarda ise küçük çaplı güvenlik sorunları yaşanıyor.
  4. Şık Tasarımı : Akıllı telefonlar arasında en şık ve en göz alaıcı tasarım olması
  5. Uygulamalar : Uygulama sayısındaki fazlalık ve kalite bakımından Android Marketin oldukça önünde olan iPhone yüzbinlerce ücretli ve ücretsiz uygulamayı destekliyor.
  6. Pratik Çözümler : Akıllı bir çok uygulaması ile iş adamlarına da kolaylık sağlayabiliyor. Organizerler ve finans uygulamaları güvenli ve detaylı uygulamalar sağlaması
  7. Yaygınlık : Tüm dünyada bulunabilen ve kolaylıkla elde edilinebilen geniş satın alınabilitesi olan tek akıllı telefon olması
  8. Ün : İnanılmaz yüksek satış rakamları ve bu rakamlarla doğru orantılı ilerleyen müşteri mennuniyeti
  9. Fiyat : En baz modelinin 199$ dan başlıyor olması (ülkemiz baz alınmamıştır)
  10. Servis Entegrasyonu : Tüm dünyada kullanılan iCloud, iTunes, AppStore