tarihinde yayınlandı

Huawei Vision

Huawei VisionHuawei Vision
“Şık olmasına ek olarak süper
performans göstermesi de cabası”

Yıllardır farklı firmalara ürettiği başarılı cihazlarla
dünyaya kendisini kanıtlayan Huawei’nin Vision
modeli son derece estetik, hafif ve kullanışlı
olmasının yanı sıra akranlarıyla karşılaştırıldığında
gösterdiği yüksek performansla ön plana çıkıyor.

Alüminyum çerçeveye sahip Huawei Vision görsel anlamda kullanıcılarına nefis bir estetik sunuyor. Sadece 121 gram ağırlığındaki cihaz hem ergonomikliği, hem kaliteli malzemesi, hem de performansıyla akranları arasından hemen sıyrılıyor.

Huawei VisionHuawei Vision‘ı arka cebinizde bile taşısanız varlığını hissedemezsiniz, çünkü cihaz sadece 9,99 mm inceliğinde. Teknoloji ve estetiğin kesiştiği noktada duran Vision tarzınızı tamamlayacak şık bir aksesuar aynı zamanda.

Akıllı Telefon‘un 480×800 çözünürlüğe sahip son derece keskin ve parlak bir görüntü sunan 3,7 inçlik ekranın asıl sürprizi 30 arayüzü. Ana sayfalarınız arasında geçiş yapmaya imkan veren bu eklenti ile telefonunuzdaki uygulamalar arasında gezinmek büyük bir keyif ve dokunmatik ekran.

Huawei Vision‘ın ince kasasının içinde son derece güçlü bir teknoloji var. Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi kullanan Vision, 1GHz’lik işlemcisi ve 512 MB belleğiyle telefonundan yüksek performans bekleyenlere de hitap ediyor.

Huawei Vision‘ın 5 MP’lik kamerasının verdiği görüntü kalitesi son derece tatmin edici. Sevdiklerinizin en güzel anlarını en güzel karelerle ölümsüzleştirmeniz için ister 720p video kaydı yapabilir, isterseniz birçok özellikle bezeli özel uygulaması ile fotoğraf da çekebilirsiniz.

Huawei VisionHuawei VisionHuawei Vision