tarihinde yayınlandı

HTC One Özellikleri ve Resimleri

HTC One
Güçlü performans ve göz alıcı alüminyum gövdesi ile bugüne dek üretilmiş en çekici akıllı telefonlardan birisi… HTC One, bir bilgisayarı kıskandıracak donanımının yanında, kullanıcılarını HTC Sense Voice, HTC BlinkFeed, HTC Zoe ve HTC BoomSound özellikleriyle ayrıcalıklı hissettiriyor.

HTC One, uygulamadan uygulamaya ve siteden siteye geçiş yapmak ile uğraşmak zorunda kalmadan, kendine özel canlı akış ekranını oluşturmana olanak sağlıyor. BlinkFeed adı verilen bu yenilik, ulaşmayı isteyebileceğin her sosyal ağı ve internet dünyasının tüm eğlencesini HTC One‘ın muhteşem ekranında canlı akış olarak gösterebiliyor.

HTC One Özellikler

HTC-OneKalabalık ve gürültülü bir ortamda akrobatik hareketlerle veya bağırarak telefonla konuşmaya çalışma devri Sense Volce özelliğiyle kapanıyor. Gürültünün şiddetini algılayabilen yeni iki mikrofon sayesinde, çağrı sesini dinamik olarak artırıyor ve sesin net duyulmasını sağlıyor.

HTC, telefonlarında ses kalitesine sürekli özen göstermiştir. BoomSound özelliğiyle müzik ve multimedya deneyimini farklı bir noktaya taşıyan One, sesi kulaklılara mahkum olmaktan kurtarıyor. Özel geliştirilmiş güçlü amfisine ön stereo hoparlörler, ek bir hoparlöre ihtiyaç duymadan net ve doygun bir ses üretebiliyorlar.

HTC, One ile kamera teknolojisine yepyeni bir bakış açısı getirdi. Geliştirilen UltraPixel algılayıcı sayesinde standart kameralardan 300 kat daha fazla ışık toplayabilen bu özel kamera ile düşük ışıklı ortamlarda bile yüksek performans yakalamak mümkün. Teknolojik yenilikleri destekleyen HTCZoe’yi kullanarak fotoğrafları sıradan arşivleme arayüzlerinden farklı bir platformda toplayabilirsin.

HTC One Resimleri

Sabit bağlantıları geride bırakan 3G hızları ile bulut teknolojisi depolama konusunda kullanışlı bir alternatif oldu. HTC One sahipleri, en popüler bulut uygulaması Dropbox’ın 25 GB büyüklüğündeki alanından iki yıl ücretsiz yararlanabiliyorlar.

HTC-OneHTC-OneHTC-One