tarihinde yayınlandı

BlackBerry Curve

Sosyal ağları sık kullanan gençler için ilaç gibi bir telefon geldi: BlackBerry Curve 9320.

Üzerindeki özel bir tuş sayesinde sosyal ağlara hızla bağlanmayı sağlayan BlackBerry Curve 9320, son derece şık, güçlü ve üstelik de fonksiyonel bir akıllı telefon.

BlackBerry Curve 9320, uzun pil ömrü ile tüm gün boyunca sık sık Facebook ve Twitter hesaplarını takip etmeye izin veriyor, video ve müzik oynatabiliyor, e-posta kontrolü veya internette sörf için gereken her şeyi sağlıyor.

Black BerryBlackBerry Curve 9320 ile kullanıcılar, özel bir BBWM tuşu sayesinde farklı uygulamalar çalışırken bile BBMTM üzerinden sohbet etme imkanını yakalıyor. Telefonun sol tarafında yer alan bu minik tuş sayesinde, sosyal ağların kontrolü devamlı kullanıcının avucunun içinde oluyor. Ayrıca, dünya bir internet devrimi yaşasa bile radyoların değerini de bilen BlackBerry Curve'” 9320, dahili radyosu sayesinde kullanıcıların 30 saate kadar şarj etmeden sevdikleri radyo istasyonunu dinlemelerine izin veriyor.

Mobile Hotspot ve Wi-Fi çağrı gibi özellikleri destekleyen yeni BlackBerry OS7.1 işletim sistemine sahip olan BlackBerry Curve 9320, 2.44 inç büyüklüğünde ve 320×240 piksel çözünürlüğündeki ekranı, 512MB ROM ve RAM’i, 1450 mAn bataryası, 3.2 megapiksel kamerası, 3G desteği, QWERTY klavyesi, optik trackpad’i ve BBM tuşu ile dikkat çekiyor. Fiziksel klavye ise hızlı mesaj yazmak veya e postalara hızla cevap vermek için-birebir. Zaten iş dünyasında pek çok profesyonel de bu özelliğinden dolayı BlackBerry‘yi tercih ediyor.

Elbette, BlackBerry‘inin uygulama marketinde sizi bekleyen binlerce uygulamayı da unutmamak lazım.