tarihinde yayınlandı 4 Yorum

Bilgisayarınızı Hiç Kullanmadığınız Yazılımlardan Temizleyin

Bilgisayarınızda kullanmadığınız yazılımları silinPC’niz hiç kullanmadığınız yazılımlarla mı dolu? O halde onlardan topluca kurtulun, rahat edin!

Bilgisayarınızda çok fazla gereksiz program yüklü olduğunu düşünüyorsunuz. Bunun nedeni belki onu yeni satın almış olmanız ve üreticinin yüklediği gereksiz yazılımlar, belki de zaman içinde biriken, temizlemediğiniz programlar. Daha rahat bir nefes almak için bu programları temizlemek istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızı bilmediğiniz için bu işi erteliyorsunuz. O halde doğru yerdesiniz. İşte bilgisayarınızı işe yaramaz programlardan temizlemenize yardımcı olacak ipuçları.

PC Decrapifier

PC Decrapifier adındaki ücretsiz araç sayesinde ücreticilerin PC’nize yüklediği işe yaramaz programları topluca kaldırabilirsiniz. Yeni bir laptop aldıysanız ve çok sayıda istenmeyen uygulamayla karşılaştıysanız, PC Decrapifier çok işinize yarayacak.

Program kaldırma

Windows’un entegre program kaldırma araçları genellikle hantal ve geride artık dosyalar bırakabiliyorlar. Revo Uninstaller gibi bir yazılım kullanarak kullanmadığınız tüm uygulamaları sisteminizden kaldırmanızı öneriyoruz. Bu iş için zaman ayırmanıza değecektir.

 

Bilgisayarınızı Hiç Kullanmadığınız Yazılımlardan Temizleyin” üzerine 4 yorum

  1. tam aradığımı buldum

  2. biraz daha bilgi verirmisiniz

  3. tamam arkadaşalr biraz daha bilgi vereceğim

  4. yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.