tarihinde yayınlandı 6 Yorum

Akıllı Bileklik

Akıllı Teknoloji BileklikSağlık ve spor amacıyla kullanılan bilekliklerin örneklerine piyasada rastlamak mümkün, IMS Research‘e göre bu yıl giyilebilir cihazların yüzde 60’ını bu tip ürünler oluşturacak. İlerleyen yıllarda ise bu yüzdenin artması bekleniyor.

Bluetooth ile telefona bağlanarak SMS ve diğer mesajları görüntüleyen bileklikler kadar, GPS ve çeşitli algılayıcılar kullanarak hareketlerinizi takip eden, böylece spor yapanlar için mesafe, hız, yükseklik gibi bilgileri kaydeden bileklikler de mevcut.

Sağlık amacıyla kullanılan örnekleri ise nabzınızı tutabildiği gibi, uyku periyotlarınızı takip edip uykunuzun ne kadar sağlıklı olduğunu gösterebilen modellere de rastlayabilirsiniz.

Akıllı Bileklik” üzerine 6 yorum

  1. bu bıleklıgı nerde bulabılrım tesekkurler

  2. Nike resmi sitesinden takip edebilirsiniz. adresinden bilekliğin Satış noktalarını ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Teşekkürler

  3. kac km kadar kişiyi takipedebiliriz ? teşekkürler

  4. Bu bileklik birini takip etmek çin kullanılmıyor 🙂 tasma değil bu…

  5. Personally, I just interested to see what whacky event will happen on the national sports scene to continue covering up this great Pacers start if they were to come away with the victory.

  6. 6:00 Paul Pierce is doing everything he can to keep this Brooklyn team in the game, but his teammates can help him out a lick. I would feel bad, but this is the same guy who tore up the Lakers in the NBA Finals after looking like this:

Yorumlar kapalı.