Karizmatik İcatlar Çanta ve Kalem

Ağu - 24 - 2012
zikoroya

HER İHTİYACINIZ İÇİN BİR SIRT ÇANTASI

cantaGenius‘un spor giyinen gençleri ve genç profesyonelleri düşünerek tasarladığı yeni sırt çantası bilgisayarı ve okul/iş dosyalarını taşımada büyük kolaylık sağlıyor. Yeni GB-1501 sırt çantası. 15.6 inçe kadar olan dizüstü bilgisayarları güvenle taşımak için tasarlanmış.

Diğer eşyalarınızı da taşıyabilmeniz için birçok geniş bölmesi ve cebi olan sırt çantası, özel kayışları ile tekerlekli bavullara bağlanabiliyor, Dizüstü bilgisayarınızı darbelere karşı koruyan koruyuculu laptop bölümünün önünde yer alan bölme, dosya koyabilecek kadar geniş.

Kullanışlı iç ceplerden biri daha rahat müzik dinleyebilmek için MP3 çalar kulaklık çıkışlı ve fermuarlı olarak tasarlanmış. Dış cepler ise su şişesi ve küçük eşyalar taşımak için ideal.

 

SİHİRLİ KALEM INKLING TÜRKİYE’DE

inklinkYazı ve çizimleri anında elektronik ortama aktaran sihirli kalem Inkling nihayet Türkiye’ye ulaştı. ilk bakışta normal bir tükenmez kalemden ayrılmayan Inkling, beraberinde gelen küçük aparatı sayesinde herhangi bir kağıt ya da karalama defteri üzerinde gerçekleştirilen yazı ve çizimleri elektronik olarak kaydediyor.

Duyurulduğu günden itibaren Türkiye’de de merakla beklenen Inkling, kağıt üzerindeki her bir dokunuşu 1024 piksel çözünürlükte kayıt ediyor.

19 gram ağırlığındaki kalemi ve 39 gram ağırlığındaki algılayıcısı ile taşıma kolaylığı sunan Inkling, dahili 2 GB hafızası sayesinde binlerce sayfa yazı, çizim ya da tasarımı saklayabiliyor. Üründe kaydedilen çalışmalar USB 2.0 üzerinden aktarılırken, sarj işlemi de aynı yolla gerçekleşiyor.

Kalem 499 TL’den satışa sunuldu.

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya

4 Yorum

 1. su zaza dedi ki:

  Bence Inkling çok iyi. Satişa konulduğu gün aldım. [ babam nasıl olsa milyoner ] o yüzden 5 tane aldık

 2. selin dedi ki:

  çok havalanma su denen gerizekalı. Bu arada zerkaya seni çok seviyorum . Aşkım gibi <3

 3. zerkaya dedi ki:

  #Su zaza;

  Bi tanede bana al 🙂

 4. zerkaya dedi ki:

  #selin

  Kimliğini açıkla ki bizde sevelim seni ve zerkaya.com’u 🙂

zikoroya
bg

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.