Seitz 160 PikselYeni Seitz D3 tarama teknolojisi ile sadece 2 saniye içinde, çok yüksek görüntü kalitesine sahip bir dijital panoramik (360 °), etkileyici bir çözünürlükte fotoğraf çekmek mümkündür.

Roundshot D3 dijital kamera fotoğrafçılık için özel olarak geliştirilmiş ilk yüksek hızlı tarama sensörü ile donatılmıştır. Eski Fotoğraf Makinaları olarak sayılabilecek ama özellikleri pek öyle değil. Son yıllarda Seitz sensör tasarımdan prototipleme ve üretim için Dalsa Corporation uzmanları ile çalıştı. Fotoğraf uygulamaları için gerekli olan çok yüksek hız, hassasiyet ve çok yüksek görüntü kalitesiartmış. Bu şekilde, Seitz fotoğrafçının tam ihtiyaçlarına özel yeni sensör yeteneklerini mümkün kılmış. Seitz Photo technik dijital fotoğrafçılıkta sınırlarını genişletir. Yeni Seitz D3 tarama teknolojisi sayesinde bir saniye içinde etkileyici bir çözünürlüğe (160 milyon piksel) sahip dijital 6×17 görüntü oluşturmak mümkündür.

Seitz ağırlık olarak 1,5 kg’a yakın ve seitz ile çekilen her fotoğraf yaklaşık 900 MB .

İşte Seitz D3 ile çekilmiş bazı fotoğraflar.

Seitz 160 PikselSeitz 160 PikselSeitz 160 PikselSeitz 160 PikselSeitz 160 PikselSeitz 160 Piksel

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya
zikoroya
bg
Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.