Yurdum İnsanı!…

Mar - 19 - 2012
zikoroya

Bu Japon’lar herşeyi taklit ettiler ama Memleketim insanını asla taklit edemezler…

çelik cam
Dünya’nın önde gelen cam üretim şirketlerinden biri reklam amaçlı bir şehrin otobüs durağını kendi ürettiği çelik camdan kutu şeklinde yapıp içine bol miktarda para koymuş. İnsan bu hiç dayanırmı! hemen eline geçirmiş demiri, blatayı, şişi, taşı başlamış çabalamaya… Lakin ne fayda mübarek cam değil sanki sanki çelik döküm duvar. Büyük çabalalar gösterilmiş fakat bir türlü başaran olmamış.

Aynı Çelik Cam Firması aynı reklamı evet yanlış okumadınız aynı reklamı Türkiye de yapmış…. Ve sonuç “durağı ilk gecede söküp çalmışlar.”

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya
zikoroya
bg
Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.