WordPress Hit Arttırma Yolları

Nis - 12 - 2012
zikoroya

WordPress Hit Arttırma

            Dünyanın en gözde hazır sistemlerinden biri olan WordPress, yeni başlayanlar için en çok tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir. İnternet dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapmak isteyen birçok kullanıcı çoğu zaman hayal kırıklığına uğrar. Çoğu websitesi sahipleri websitelerini kurduktan sonra, kurdukları sayfanın ziyaretçilerle dolacağını sanar ama işin aslı öyle değildir. Yani kısacası çoğu web sitesi sahibinin en büyük derdi çok az sayıda takipçisinin olması ve hitinin çok az sayıda olmasıdır. Genelde internet ortamına yeni giriş yapanların blog sitesi kurdukları için, size blog sitelerinin hitlerini ve kullanıcı sayılarını nasıl arttırabilir onu anlatacağız asıl mesele sitenin hitini arttırmak. Site hiti konusunda öncelikle blog kurulumu için neden WordPress? WordPress dünyanın en popüler blog sistemi, hit sitesi ve seo bakımından en iyisidir.Şimdi wordpress hit arttırma işlemin nasıl yapabiliriz madde madde sayacağız.

Sitenin hitini artırmak ve pagerank artırma

1. İçerik

Elinizden geldiği kadar yayınladığınız makalelerin özgün ve güncel internet ortamında en çok aranan makaleler olmasına dikkat ediniz. Şayet makaleleriniz özgün olmaz ise Google’ ın spam çöplüğünde yerinizi alabilirsiniz.

2. Etiketlerin Seçimi

Yazdığınız konu ile alakalı etiket giriniz. Ekleyeceğiniz etiket sayısı çok önemlidir.4-5 etiketten fazla girmemeye dikkat ediniz yoksa spam çöplüğüne atlayabilirsiniz.

3. Yazılarınıza Resim Ekleyiniz

Yazılarınıza resim eklemeye özen göstermeye çalışınız. Eğer resim eklerseniz hem web arama sonuçlarında hem de görsel sonuçlarda yerinizi alacağınız için siteniz bir adım önde olacaktır.

4. Sosyal Ağ Kullanımı

Yazılarınızı sosyal medya ortamlarında paylaşmaya özen gösteriniz. Sosyal medyaların sitenizin yükselişinde büyük önem taşıyacağı aşikardır.

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya
zikoroya
bg

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.