Sürgün İnek

Mar - 4 - 2014
zikoroya

Güz döneminin sinema filmleri ard arda izleyicisi ile buluşuyor. Bunlardan biri de yönetmenliğini Ayhan Özen’in yaptığı ve senaryosu Serkan Öztürk’e ait olan, yaşanmış bir olaydan esinlenerek yazılan Sürgün İnek filmidir.

Sürgün İnek

Sürgün İnek

Komedi dalında kendine güveni olan Sürgün İnek filmi, Yeşilçam’ın oyuncuları ile yeni kuşak oyuncuları bir araya getirdi.

Filmin başrollerinde Eşref Kolçak, Tarık Papuççuoğlu, Hasan Kaçan, Şebnem Sönmez, Cezmi Baskın, Fırat Tanış, Vildan Atasever gibi başarılı oyuncular bulunuyor.

Sürgün İnek filmi, 28 Şubat olaylarını bir de halkın gözünden anlatarak, farklı bir bakış açısı ile de tanışmanıza yardımcı oluyor.

Sürgün İnek, gülerken düşündürüyor dediğimiz tarzda bir film olarak 28 Şubat 2014 tarihinden itibaren, eğlenmek isteyen herkesi sinema salonlarında bekliyor.

Sürgün inekBir ineğin yaptığı hata ne kadar cezalandırılabilir? Bunu merak ediyorsanız 28 Şubat 2014 tarihinden itibaren,  sinema salonlarında izleyicisini bekleyen Sürgün İnek filmini izleyebilirsiniz.

Sürgün İnek ArabasıÇok merak edenler için Sürgün inek Filmi Oyuncuları burada. Birbirinden ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı Sürgün İnek filmi, gerçek bir olaydan esinlenerek Serkan Öztürk tarafından kaleme alınmış. 28 Şubat olaylarından etkilenen insanları, kutuplaştırılmayı konu alan Sürgün İnek Filminde, Sarıkız adlı ineğin yanlışlık sonucu Atatürk büstünü düşürmesi ve sonrasında olayın ülke bazında yayılarak ineğin cezalandırılmaya çalışılması anlatılıyor.

Ayhan Özen’in yönetmenliğini üstlendiği Sürgün İnek filminin, komedi tadında işlenmiş, dokundurmalar yapılan gişe rakamı konusunda beklentisi yüksek olan bir film olduğu söyleniyor.

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya

    Benzer yazılar

    • Sürgün-İnek-Oyuncuları

      Sürgün inek Filmi Oyuncuları

      Sürgün inek Filmi Oyuncuları: Birbirinden ünlü başrol oyuncuları ile Sürgün İnek filmi daha sinemada gösterime gireli kısa bir süre geçmesine rağmen ...

zikoroya
bg
Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.