Özgün Makale Yazılır

Tem - 2 - 2012
zikoroya

Değerli arkadaşlar…

Özgün Makale YazılarıÖzet:  www.zerkaya.com bünyesinde çalışmalarına başlanılan Özgün Makale Yazıları hakkında bilgi içermektedir.

Makalelerimiz; İstediğiniz konu ile ilgili videolar izlenip, Türkçe ve İngilizce makaleler araştırıldıktan sonra edinilen genel bilgi çerçevesinde tamamen özgün olarak yazılmaktadır. Siteye uygun anahtar kelimeler ile analiz edilir ve siteye eklenir.

( Google Analiz ve Google Adwors Kelime Aracı gibi sistemler kullanılarak konu ile ilgili en çok aranılan kelimeler tespit edilir ve bu kelimeler ile anahtar kelime grubu oluşturulur. Siteye eklenen içerik 13.000 takipçi sayısı bulunan facebook sayfasında tarafımızca paylaşıma sunulur.)

Özgünlük: Tarafımızdan yazılan yazılar özgün olup %95 olasılıkla, sitenizin indexlenme hızına bağlı olarak en geç 2 gün içerisinde organik hit çekmektedir.

Kategori: Makalelerimiz genel olarak Sağlık, Bilgisayar, Resim, Web Tasarım kategorilerinde yayınlanacak şekilde hazırlanmaktadır. Bunların dışında kalan kategorilerde Makale istenmesi halinde ekibimiz tarafından değerlendirilir ve uygun bulunması durumunda konu ile ilgili makale yazılır.

SEO Durumu: Makalelerimiz istenilen kategorilerde Google AdWords ve Real.st gibi analiz raporları göz önünde bulundurularak kelime popoliterliği, uygun anahtar kelimeler, en çok aranılan kelimeler ve benzeri analizler sonucunda hazırlanarak SEO açısından en uygun verimin elde edilmesi sağlanır.

Yayınlama:

1- İletişim sayfasından makale  istek formunu gönderiyorsunuz.
2- Bu konunun altında Özgün Makale İstediğiniz İle ilgili hatırlatma yorumu bırakıyorsunuz.
3- Olumlu yanıt aldıktan sonra makale ile ilgili özel isteklerinizi tarafınıza bildirilen e-mail ile gönderip bilgilendirmeyi yapıyorsunuz
4- Makale Paylaşımı ve Ücretin Ödenmesi  şekli taraflar arasında yapılacak iletişim sonucu belirlenecektir.

İsterseniz yazar hesabından yazılarınızı etiketler ile seo’ya uygun şekilde hazırlayıp yayınlayabilir isterseniz taslak olarak kayıt edebilir istersenizde word belgesi olarak yazılarınız belirlediğiniz adrese  gönderilir.

Ücretlendirme:

Makale Yazımı (200 Kelime)   : 2,50 tl
Siteye eklenme+SEO                   : 0,50 tl

Not: Özgün Makaleler yazılması ve SOE açısından optimize edilmesi yoğun ilgi gerektirdiğinden günlük yazılabilecek makale sayısı sınırlıdır.

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya

4 Yorum

 1. SEO dedi ki:

  Merhaba, Mail adresime Telefon bilgilerinizi gönerir misiniz rica etsem? Makale yazarı arıyoruz.
  Teşekkürler.

 2. zerkaya dedi ki:

  Özgün Makale talebi üzerine iletişime geçilmiştir…

 3. fatih erener dedi ki:

  makale yazımı hakkında bilgi verirmisiniz?

 4. zerkaya dedi ki:

  #Fatih;

  Makale ile ilgili bilgiler yukarıdaki metinde verilmiştir. Ayrıca bir bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

zikoroya
bg

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.