Network Marketing Nedir? Nasıl Çalışır?

                Network Marketing, daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürün kullanmak isteyen insanlara aracısız alışverişin öğretilmesidir. Normalde marketten alığınız ürünleri, araya toptancılar, perakendeciler girmeden, aracısız olarak doğrıdan üretici firmadan alabilirsiniz. Böylece indirimli alabileceğiniz gibi, çalıştığınız firmayı tavsiye ettiğiniz kişilerin, o fitmaya üye olarak yaptığı alışverişlerden de gelir kazanırsınız. Ürün satma zorunluluğu yoktur. Doğrudan satış işi değil, aracısız alışverişin öğretilmesi işidir. Networkmarketing işi herhangi bir diploma gerektirmez. 18 yaşını doldurmuş herkesn yapabileceği kadar basit, aynı zamanda saygın insanların yapabileceği kadar ciddi bir iştir. Ülkemizde Net Marketing sektörüne gönül vermiş her kesimden insan bulunmaktadır. Ev hanımlarından, maaşlı çalışanlara, esnaflardan işadamlarına kadar bir çok girişimci Network Marketing sistemi‘nde çalışmaktadır. Ülkemizde 600 bin kişi bu alanı sayesinde aile bütçesine katkıda bulunmakta veya bizzat bu iş ile geçinmektedir. Bilindiğinin aksine bir Pazarlamacılık işi değildir ve ürün satma şartı yoktur. Tamamen yasal olup kazançlarınız vergilendirilmektedir. Bağlayıcı yönü olmadığı için istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.

Günlük hayatta kullandığınız ürünleri %25-%40 indirimli alabilirsiniz. Bu şirketler ürün kalitesine önem vermek zorundadır. Çünkü hayatta kalabilmelerinin tek yolu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Böylece en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata almış olursunuz. Ayrıca risksiz ve sermayesiz olarak kendi işinizi kurma fırsatınız olur. Bu fırsattan yararlanıp, yararlanmamak tamamen size bağlıdır ve tekrar belirtmek istenirse networking marketing sisteminde bağlayıcılık yönü yoktur ve istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.


Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya
zikoroya
bg

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.