İnternet Dizileri

Tem - 21 - 2012
azerkaya

internet dizileri

Televizyonda Leyla ile Mecnun’u, Muhteşem  Yüzyıl’ı, Kuzey Güney’i ve diğer
dizileri severek izliyoruz ancak internette de pek çok ilginç ve neşeli dizinin
yayınına devam ettiğini biliyor muydunuz? Sizin için internetin en çok beğeni
toplayan dizilerini inceledik.

feyyaz internet dizisiFEYYAZ : “Küçük Adam” Feyyaz’ın öyküsü internetin en beğenilen dizilerinin başında geliliyor.

Küçük umutları, küçük hesapları, küçük bir yaşamı olan halk adamı Feyyaz’ın öyküsünü anlatan dizi, profesyonel derecede başarılı bir prodüksiyon olarak karşımıza çıkıyor.

Karekter biraz Recep ivedik’i anımsatsa da izlemesi çok keyifli. Her bölümünde güldürmeyi başaran başarılı bir dizi.

İZLE…

men e men internet dizileri

MEN E MEN
Plazalardaki işlerinden ayrılıp hayallerinin peşinden gitmek için bir ‘blogger kafe’ açan iki kafadarın öyküsünü anlatan dizi, internetin ilk dizilerinden biri. Birçok hayranı olan dizide, kafadarların kafe açıp pişman olma öyküsünü ve başlarından geçen maceraları izleyebilirsiniz. İkiside birbirinden kaypak olan karakterlerin çalışmamak ve işleri diğerine yüklemek için attıkları taklalar herkesi güldürüyor.

İZLE…

paradoks internet dizileriPARADOKS
Türkiye’nin internette yayınlanan ilk korku-gerilim dizisi. Paranormal olaylar üzerine bir araştırma programı düzenleyen  gazeteci kadının başından geçen korkutucu, gerilim dolu, gizemli öyküleri anlatan dizi profesyonel bir prodüksiyondan beklediğiniz tüm niteliklere sahip. Tek farkı TV’de değil, internette yayınlanıyor olması.

İZLE…

Yazar Hakkında
azerkaya
Hayat Paylaşınca Güzel...
Diğer Yazılarım: azerkaya

azerkaya
bg
Hayat Paylaşınca Güzel...

  RSS Spor

  • Easy argumentative essay topics for college with paper4college.com
   Morning activities for the kids might include archery or arts and crafts while adults practice yoga, get a massage or even join the kids for some craft time.Activity policies in SmartWork have been changed.If you are looking for credible and cheap services, our company should become an appropriate discovery for you.Well, minus the escort out […]
  • Writing example essay try with essay help io
   The price below will update as you type.As the writer, developing Your Thesis Institute for Writing and Rhetoric.They also need to instruct about health, including diet and exercise.College is on the horizon.Students, parents, and teachers on how our government works.The sentence, is the part that catches the eye.What are the responsibilities of a sponsoring group?It […]
  • Sözleşmesi biten yıldız futbolcular
   Liglerin sonuna yaklaşırken takımlar gelecek sezonun kadrosunu kurmak için transfer çalışmalarına başladılar.Bizde futbol sevenler için sezon sonu sözleşmesi bitecek yıldız oyuncuları derledik.
  • Fenerbahçe’de kongre tarihi açıklandı
   Fenerbahçe’de başkanlık seçimi 31 Mayıs’ta yapılacak.Kongrede Aziz Yıldırım'ın tek aday olarak seçime girmesi bekleniyor.
  • Ligde haftanın sonuçları
   Spor Toto Süper Ligin 29. Haftasında oynanan maçlarda alınan sonuçlar şu şekilde;
Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.