Akıllı Bileklik

May - 15 - 2013
zikoroya

Akıllı Teknoloji BileklikSağlık ve spor amacıyla kullanılan bilekliklerin örneklerine piyasada rastlamak mümkün, IMS Research‘e göre bu yıl giyilebilir cihazların yüzde 60’ını bu tip ürünler oluşturacak. İlerleyen yıllarda ise bu yüzdenin artması bekleniyor.

Bluetooth ile telefona bağlanarak SMS ve diğer mesajları görüntüleyen bileklikler kadar, GPS ve çeşitli algılayıcılar kullanarak hareketlerinizi takip eden, böylece spor yapanlar için mesafe, hız, yükseklik gibi bilgileri kaydeden bileklikler de mevcut.

Sağlık amacıyla kullanılan örnekleri ise nabzınızı tutabildiği gibi, uyku periyotlarınızı takip edip uykunuzun ne kadar sağlıklı olduğunu gösterebilen modellere de rastlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında
zikoroya
Diğer Yazılarım: zikoroya

  Benzer yazılar

  • Eyefinity

   Eyefinity Nedir – Eyefinity Kurulumu

   Eyefinity Teknolojisi, Amd firmasının piyasaya sunduğu en son teknoloji olan görüntüleme sistemidir.Eyefinity teknolojisi sayesinde 2 - 24 farklı monitörü birbirine bağlayarak ...

6 Yorum

 1. levent dedi ki:

  bu bıleklıgı nerde bulabılrım tesekkurler

 2. zerkaya dedi ki:

  Nike resmi sitesinden takip edebilirsiniz. adresinden bilekliğin Satış noktalarını ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Teşekkürler

 3. muhammed dedi ki:

  kac km kadar kişiyi takipedebiliriz ? teşekkürler

 4. Cheap Tavon Austin Jersey dedi ki:

  Personally, I just interested to see what whacky event will happen on the national sports scene to continue covering up this great Pacers start if they were to come away with the victory.

 5. michael kors on sale handbags dedi ki:

  6:00 Paul Pierce is doing everything he can to keep this Brooklyn team in the game, but his teammates can help him out a lick. I would feel bad, but this is the same guy who tore up the Lakers in the NBA Finals after looking like this:

zikoroya
bg

E-mail ile Yazılara Abone Ol:

Uyarı: zerkaya.com Üye ve Kullanıcıları, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu bütün fikri eser ve benzeri materyal ve makaleleri yayınlayamazlar. zerkaya.com Üye ve Kullanıcılarının, üçüncü kişilerin telif hakkına sahip olduğu materyal ve benzeri makaleleri yayınlamaları durumlarında, bütün hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine ait olduğunu bildiririz. Yayınlaması uygunolmayan yada telif hakkı ihlali olduğu ispatlanan içerikler, iletişim sayfasından bildirilmelesinin ardından yayından kaldırılacaktır. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi için tıklayınız.